Doosan

Puma 240M

Tento kompaktní stroj je rychlý a vysoce efektivní, nabízí vynikající produktivitu, vylepšenou obsluhu a snadné použití. Dodržujuje dlouholeté tradice série PUMA 240. Nová řada PUMA 240 bude vaší nevyhnutelnou volbou.

Zjistit více

Doosan

LYNX 220

Řada Lynx 220 je přesné a vysoce produktivní soustružnické centrum navržené s velmi rychlými a vysokorychlostními hlavicemi zajišťující kvalitu a nízké náklady.

Zjistit více

Doosan

PUMA ST20G

Modely řady PUMA ST jsou soustružnická centra švýcarského typu vyvinutá technologií Dososan, která původně byla vyvinuta značkou PUMA. Stroje řady PUMA ST jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou spolehlivost a přesnost. Zaručují práci s různými typy speciálních nástrojů k dosažení velmi vysoké produktivity.

Zjistit více

Doosan

LYNX 2100L

Řada Lynx2100 – další generace řady Lynx, v současnosti s celosvětovým prodejem více než 25 000 kusů si klade za cíl zajistit ještě větší spokojenost zákazníků díky svému vynikajícímu výkonu, spolehlivosti a uživatelskému pohodlí.

Zjistit více

Doosan

DNM 400

Nová verze série DNM se může pochlubit ještě větší schopností a větším výkonem. Nová řada navíc zahrnuje mazání tuku na vodicí válce, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. DNM 400 zajišťuje vysokou přesnost a vhodnost pro univerzální použití.

Zjistit více

Strojní obrábění

Nabízíme kooperační výrobu přesných rotačních dílců i v malých sériích od průměru 4mm do průměru 65 mm s použitím podavačů, větší průměry do průměru 250 mm z přířezů. Máme zkušenosti jak z obrábění ocelí všech tříd včetně nerezových i ocelí..

Zjistit více

Robotizace

V roce 2015 instalace první robotické ruky od firmy Fanuc, která nejen manipuluje s výrobky, ale i čistí, měří a počítá množství vyrobených kusů. Také pracujeme s aplikační firmou a vývoji autonomního robotického zařízení pro obsluhu CNC strojů

Zjistit více

O Naší Firmě

Firma založena v roce 1996, původní náplň konstrukce a dodávky planetových převodovek. V roce 2005 založeno s.r.o. V tomto roce pořízen první soustružnický automat od firmy Doosan. V současnosti disponujeme celkem 9 stroji v různých konfiguracích

Zjistit více

cs_CZCzech
en_GBEnglish cs_CZCzech